Медичний захист ветеранів під особливою увагою влади

01.11.2013

Надання медичної допомоги ветеранам війни, «Дітей війни» знаходиться на постійному контролі районної влади.

Під час робочої поїздки по району голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк спілкується з ветеранами, пенсіонерами, дізнається як часто навідується до них сімейний лікар та про якість медичного обслуговування у їхній територіальній громаді. Сьогодні керівник району побував у селах Поличенці та Вовчинці.

-  Соціальний та медичний захист ветеранів Великої Вітчизняної війни з кожним роком стає актуальнішим та необхіднішим, адже ці люди заслуговують нашої турботи. Саме тому Президент України націлює нас на підвищену увагу до цієї категорії громадян, - зазначає голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк.

ФАП села Поличенці  обслуговує 343  чоловіки населення. У поточному році тут проведені значні ремонтні роботи за кошти інвесторів: заміна вікон, дверей, ремонт підлоги, облаштування санвузла.

ФАП села Вовчинець у цьому році переведено в нове приміщення з євроремонтом, облаштовано санвузол. Завідуюча ФАПом Кравчук Раїса Федорівна обслуговує 662 чоловік населення.