Медичні огляди для учасників бойових дій проводяться регулярно

31.10.2013

На виконання у районі  завдань і доручень Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів війни голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк відвідав  АЗПСМ селища Глухівці.

Олексій Іванович ознайомився із станом матеріально-технічного забезпечення закладу,  наданням медичної допомоги ветеранам війни та якістю харчування в стаціонарному відділенні.

Як розповіла завідуюча АЗПСМ  Галина Підгерська, амбулаторія обслуговує 5698 чоловік. Тут працює три лікаря, 9 чоловік середнього медичного персоналу. В поточному році було заплановано провести наступні ремонтні роботи: оптимізувати систему опалення, відремонтувати санвузол, замінити вікна. Наразі на ці потреби освоєно 87,4 тис. грн., із них кошти інвесторів – 83,1 тис. грн., коштів Центру ПМСД – 4,3 тис. грн.

Медичні огляди сімейним лікарем учасників бойових дійпроводяться щорічно за місцем проживання. Окрім того лікарі відвідують ветеранів за потребою.

Як розповіли самі ветерани: «В лікарні до нас гарно відносяться. Харчуванням задоволенні. Дуже смачно.»