Ліс не лише унікальний і безцінний дарунок природи, а й запорука нашої екологічної безпеки.

14.09.2018

З нагоди Дня працівника лісу, який щорічно відзначається в третю неділю вересня, та з метою вшанування кращих працівників лісової галузі району в ДП "Козятинський райагроліс” відбулися урочисті збори. У заході взяли участь:  начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Валентина Павлюк, представники районної ради,  керівник ДП "Козятинський райагроліс” – Вадим Сичов,  та колектив підприємства.

Начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Валентина Павлюк привітала присутніх зі святом, відзначивши їх вклад у становлення та розвиток лісового господарства району, подякувала за невтомну працю і самовідданість, побажала щастя, достатку, міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

Вітаючи зі святом  своїх колег директор підприємства Вадим Сичов поділився успіхами підприємства в поточному році та планами подальшої роботи,  побажав успіху, стабільності,  розвитку  підприємству та всій  лісовій галузі.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди свята  кращих працівників галузі, відзначили грамотами, подяками та подарунками.