Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Культура – простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті.

07.11.2018

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, та первозданну чистоту.

Сьогодні, 7 листопада, у стінах Козятинської районної державної адміністрації  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Із професійним святом трударів культурної ниви вітали заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, помічник народного  депутата України Лілія Крилова, начальник відділу культури та туризму Володимир Воронов.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський  висловив щиру подяку працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів  району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Зокрема зазначив, що працівники закладів культури району присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, їх майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру.    « Приємно визнавати, що на Козятинщині  не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські колективи, даруючи своє мистецтво мешканцям нашого району, популяризуючи його за межами області» - сказав Ігор Олександрович.

У вітальному слові начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Воронов відзначив, що : «Народ існує доти, доки жива його культура. У ці непрості для країни часи ми маємо зробити все, щоб підтримати народні таланти. Зберегти кольори радості і віри на наших рушниках, оптимізм в наших піснях. Продемонструвати усьому світові те, що Україна багата самобутньою музикою, літературою, народною творчістю. За часи незалежності завдяки підтримки та розвитку української культури вдалося виховати ціле покоління справжніх патріотів української держави. Козятинщини славиться органічним поєднанням колоритних національних традицій із сучасними мистецькими досягненнями. Далеко за межами області відомі та користуються успіхом наші професіонали мистецтва та аматорські колективи».

У Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами, подяками, цінними подарунками були нагороджені районні працівники культури.

У подарунок для усіх творчих особистостей Козятинського району відбувся надзвичайний святковий концерт. Радували присутніх заходу чудовими піснями, запальними танцями, цікавими сценками, смішними жартами творчі колективи, аматори та усі ті, чиє покликання дарувати незабутні враження!

 


« Повернутись