Козятинські педагоги – туристи радіють успіху

15.05.2019

Туристична збірна вчителів Козятинського району здобула "срібло" на обласних змаганнях з туристичного багатоборства в с. Воробіївка Немирівського р-ну. Щиро вітаю нашу команду туристів до складу, якої ввійшли:
Чашковський Франц Анатолійович - вчитель Вернигородоцького ЗНВК, тренер команди;

Рукавчук Володимир Олексійович - вчитель Самгородоцького ЗНВК, суддя змагань;
Левицький Віктор Миколайович - вчитель Кордишівської школи , суддя змагань;
Казмірчук Сергій Іванович - вчитель Безименського ЗНВК, суддя змагань;
Члени команди:

Лещук Тимур Сергійович - вчитель Школи-інтернату-гіменазії;

Баюк Віктор Вікторович - вчитель Школи-інтернату-гімназії;

Наконечна Марина Станіславівна вчитель Самгородоцького ЗНВК;

Благодир Олег Анатолійович - вчитель Самгородоцького ЗНВК;

Пасічнюк Олександр Анатолійович - керівник гуртка ЦПВР Козятинського р-ну та вчитель Самгородоцької спецшколи;

Кривошия Валерій Володимирович- керівник гуртка ЦПВР Козятинського р-ну та вчитель Самгородоцької спецшколи;

Мосійчук Олександр Вікторович - керівник гуртка ЦПВР Козятинського р-ну та вчитель Самгородоцької спецшколи;

Хрищенюк Андрій Леонідович - ЦПВР Козятинського р-ну та вчитель Самгородоцької спецшколи;

Акуленко Юлія Юріївна - головний бухгалтер відділу освіти;
Хомич Інна Аркадіївна - заст. директора Вовчинецького ЗНВК;

Команду представляла - Старушок Олена Вікторівна - голова ради профспілки освітян Козятинського району.

Програвши лише один балл переможцю - збірній Вінницького р-ну і обігравши при цьому збірну міста Вінниці, наші хлопці і дівчата довели, що ми - сильний супротивник і готові не тільки змагатися, а й перемагати.