Козятинські рятувальники дбають про пожежну безпеку лісових масивів.

09.09.2019

06 вересня інспекторським складом Козятинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області спільно з журналістами та лісничими ДП «Козятинський райагроліс» здійснено рейдове патрулювання, щодо перевірки дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах на території району. Учасники рейду наголошували, що, незважаючи на суху спекотну погоду, громадяни, порушуючи правила пожежної безпеки в лісі, розводять багаття та можуть необачно кинути непогашений недопалок цигарки чи сірник. Багато не потрібно, щоб запалала суха рослинність чи хвойний настил у лісі, а наслідки від таких пожеж природа заліковує довгі роки. Слід пам’ятати, що в період високої пожежної небезпеки взагалі заборонено запалювати вогонь у лісах, посадках, лісопарках тощо. На завершення розмови, щоб правила поведінки в лісі краще відклались у підсвідомості громадян, рятувальники роздали тематичні листівки.