Козятинщина має таланти

04.03.2020
«Перлини Козятинщини» - це районний фестиваль учнівської та вчительської самодіяльної творчості. Метою даного фестивалю є показати роботу з обдарованими дітьми, молоддю та залучення педагогічних працівників району до самодіяльної творчості.
Сьогодні, 3 березня в приміщенні актового залу Козятинського МВПУЗТ на високому мистецькому рівні пройшов цьогорічний районний фестиваль «Перлини Козятинщини», який ще раз засвідчив, що Козятинщина має таланти, що є перспектива подальшого розвитку художніх колективів та окремих виконавців, які вже неодноразово брали участь у фестивалі, а також відкрив сьогодні багато нових імен та колективів.
Учасники фестивалю продемонстрували самобутню народну творчість, артистизм, різножанровість, високу виконавську майстерність. Це були справжні перлини і кожна з них мала власний блиск і власний колір.
Результати участі аматорських колективів у фестивалі засвідчили системний, багатогранний та багатожанровий розвиток художньої творчості дітей та вчителів району. Вдало підібраний репертуар, професійність постановок хореографічних композицій, різнобарвність сценічних костюмів – все це приємно вражало глядацьку аудиторію, яка свої позитивні емоції виражала бурхливими оплесками.