Кошти нараховані та очікують на виплату

03.10.2013

Підвищення якості життя для сімей з дітьмиє однією з ініціатив Президента України Віктора Януковича.

З цією метою управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації забезпечує матеріальну підтримку сімей з дітьми шляхом нарахування та організації виплати різних видів соціальних допомог. У період з 23 по 30 число кожного місяця проводиться опрацювання виплатних документів. Так, станом на  30 вересня своєчасно здійснено нарахування соціальних допомог та підготовлені відомості на їх виплату за жовтень 2013 року на загальну суму 3623,7 тис. грн., в т.ч.:

допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами на суму 32,0 тис. грн.,

допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – 439,9 тис. грн.,

допомоги при народженні дитини – 1494,6 тис. грн.,

допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 153,0 тис. грн.,

допомоги на дітей одиноким матерям – 319,7 тис. грн.,

тимчасової державної допомоги дітям – 67,0 тис. грн.,

допомоги при усиновленні дитини – 3,0 тис. грн.,

державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 534,9 тис. грн.,

державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 409,8 тис. грн.,

щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним – 52,7 тис. грн.,

компенсації як фізичній особі, яка надає соціальні послуги – 7,3 тис. грн.,

соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам – 57,1 тис. грн.,

компенсаційної виплати особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80 років – 0,7 тис. грн.,

державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам – 52,0 тис. грн.

При надходженні субвенції з державного бюджету виплатні відомості будуть гарантовано доставлені до банківських установ та поштових відділень для організації виплати готівкових сум одержувачам допомог.

Перший заступник начальника управління             І. Ольбішевська