Короткий план І Міжнародного фестивалю “Гей, соколи!” 21 вересня, с. Махнівка Козятинського району

12.00 - 12.30 — урочистий захід на могилі Тимка Падури
13.00- 13.30 презентація книги “Стежками Тимоша Падури” та автограф сесія від автора книги Миколи Купчика
14.00 -18.00 — виступи аматорських колективів Козятинського району та Вінницької та Житомирської областей.
18.00 - 18.15 - спільне виконання всіх колективів пісні “Гей, соколи!” та фіксація рекорду.
18.15- 19.30 - виступи лірників, кобзарів, волинкарів, торбаністів та інших музикантів.
19.30 - 20.00 — презентація фільму про життя та творчість Тимка Падури.
20.00 - 24.00 — виступи рок-гуртів “Гуляйгород GG”, “Широкий лан”, “Медовий полин”, “Чумацький шлях” та інших.

Під час фестивалю працюватимуть тематичні локації:

“Українське козацтво 17.ст”,
“Польське військо та побут польський”,
“Старовинні українські народні музичні інструменти”,
“Сільський побут 19 ст.”,
“Галявина хлібороба 19 ст.”,
“Скарби української народної творчості”
“Вишиваємо портрет Тимка Падури”,
виставка картин “Махнівка 19 ст. очима художників”
виставка музеїв Вінниччини та інші локації.
--------------------------------
Організатор проекту "Медіа Центр "Власно" VLASNO.info за підтримки Український культурний фондВінницька обласна державна адміністраціяКозятинська Районна Державна Адміністрація, Козятинська районна рада, Козятинська міська рада Вінницької області, Махнівська сільська рада.