Ігор Булавський: «Діяльність влади люди оцінюють саме через якість надання адміністративних послуг».

06.09.2019

21 серпня на засіданні Уряд підтримав ініціативи  президента Володимира Зеленського та встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначатиметься "День адміністратора центрів надання адміністративних послуг.

Сьогодні,   6вересня,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, Козятинський міський голова Олександр Пузир та керуючий справами міської ради Сергій Заічко завітали в Козятинський центр  надання адміністративних послуг, щоб привітати колектив з  професійним святом.

Впродовж шести  років ЦНАП працював над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання, переведенням окремих послуг в електронний формат. Загалом ЦНАП вдосконалював свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства та створював позитивний імідж як міської так і районної влади. Адже, основне його  завдання – надання якісних адміністративних послуг та допомога громадянам у тому, з чим вони звертаються.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський  відзначив: «Діяльність влади люди оцінюють саме через якість надання адміністративних послуг. Після створення ЦНАПу у громадян все менше проблем з отриманням різних послуг. Ви допомагаєте людям. Нині  Козятинчанам не треба ходити по організаціях, а вони в одному приміщенні можуть отримати все. Ви з усмішкою на вустах допомагаєте їм у вирішенні питань. Дякую вам за роботу, адже щодня працюєте з людьми, а це не завжди легко. Бажаю вам усім добробуту, міцного здоров'я і всього найкращого”.

За високі професійні досягнення, сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, виявлені ініціативу, наполегливість, творчий підхід при вирішенні поставлених задач та з нагоди відзначення Дня адміністратора  Ігор Булавський та Олександр Пузир  відзначили  грамотами райдержадміністрації  та Подяками міського голови працівників ЦНАПу.