І відкритий Кубок Козятинського району з туристського багатоборства серед працівників освіти «ПРОЛІСЯНСЬКА ОСІНЬ - 2013»

25.10.2013

Вперше в історії туризму козятинської освіти проведений Кубок з туристського багатоборства серед працівників освіти.
Погожої осінньої днини зібрались туристи-краєзнавці на базі РКЗОВ «Пролісок» (с. Йосипівка). Гарна погода, чудовий настрій учасників, високий організаційно-методичний рівень підготовки змагань одразу були запорукою вдалого проведення Кубку.
     А ще додали спортивної наснаги учасникам змагань привітання від голови ради профспілки працівників освіти і науки О. Старушок, директора Позашкільного навчально-виховного центру І. Акуленко, представників Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства і екскурсій В. Самолюка та Д. Лукіянчука, головного судді змагань Ф. Чашковського.
    Кубок з краєзнавства містив у собі змагання з укладання рюкзака, запалення ватри, встановлення намету, географії та краєзнавчої вікторини (тема якої – «Козятин і Козятинщина).
Кубок з велотуризму включав три дисципліни: «тріал», «велофігурка», «крос».
    Найскладнішим для учасників був старт на дистанції з пішохідного туризму.
    А найемоційніше наші команди сприйняли участь у Кубку з водного туризму – бідний катамаран інколи аж скреготав від натуги, та й весла ладні були зігнутись від напруження!
    А які смачні кулеші, юшки та (навіть!) борщі наварили на вогнищах учасники команд! А скільки грибів можна було назбирати між етапами змагань! А які пісні співалися увечері під гітару! А скільки нових знайомств і справжньої туристичної дружби подарував Кубок!
    А ще слід зазначити, що серед учасників змагань були помічені два директори і не менш п’яти заступників навчальних закладів району! А ще, крім вчителів, були і соціальні педагоги, і завгоспи, і сторожа, і педагоги організатори, і навіть медичні сестри.
    За результатами усіх етапів ІІІ місце посіла команда Безіменського ЗНВК, ІІ місце вибороли туристи Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
І місце і перехідний кубок змагань заслужено одержала команда ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».