Голова райдержадміністрації зустрівся з жителями села Держанівка

14.03.2019

Сьогодні, 14 березня, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук взяв участь в загальних зборах громадян села Держанівка, яке входить до складу Пузирківської сільської ради. На зборах також були присутні заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гнатюк, начальник Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Юлія Галак, заступник головного лікаря КП «Козятинський РЦПМСД», Ольга Радецька, депутати районної та сільської ради, дільничний інспектор, жителі села.
Розпочалися збори зі звіту Пузирківського сільського голови Василя Шморгуна про проведену роботу виконкомом сільської ради та депутатським корпусом в 2018 році та над чим будуть працювати в поточному році: це ремонт доріг, завершення робіт по вуличному освітленню, вирішення по селу Держанівка питання роботи торгівельного закладу. У завершенні свого звіту сільський голова закликав громаду більш активніше включитися у весняні заходи з благоустрою.
Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено основні досягнення Вінницької області в різних сферах впродовж минулого року.
Голова райдержадміністрації Юрій Слабчук ознайомив присутніх з підсумками соціально-економічного і культурного розвитку Козятинського району у 2018 році та основними завданнями і перспективами на 2019 рік.
В ході спілкування жителі села Держанівка змогли отримати відповіді на свої питання та знайти шляхи вирішення проблем. Начальник управління соціального захисту населення Володимир Гнатюк надав роз’яснення щодо пільг, житлових субсидій та інших соціальних виплат, а також монетизацію субсидій у 2019 році. Про проведення індексації пенсійних виплат присутніх ознайомила Юлія Галак - начальник Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.