Громадськість Козятинщини підтримує позицію Президента України

03.07.2013

Жорстокість скоєного у Миколаївській області злочину сколихнув всю Україну. Не залишилася байдужою і громадськість Козятинщини.

Нагадаємо, 26 червня, у селищі Врадіївка Миколаївської області троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну дівчину, вивезли її до лісосмуги і зґвалтували. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

Потерпіла повідомила слідству, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він нібито в момент злочину чергував у райвідділі. Крім того, один з підозрюваних у зґвалтуванні та побитті дівчини в Миколаївській області виявився племінником прокурора Сергія Поліщука.

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Громадськість Козятинщини підтримує позицію Президента України Віктора Януковича та одностайні в тому, що цей жахливий випадок є ознакою системної кризи всієї правоохоронної структури. Потрібна термінова реформа правоохоронних органів, яка б забезпечила належний контроль за їх діяльністю з боку місцевої влади та підзвітність територіальним громадам.

Голова райдержадміністрації Олексій ЛАВРЕНЮК

Голова районної організації Партії Регіонів, голова депутатської фракції Партії Регіонів в районній раді Аліна ДІДЕНКО

Голова міської організації Партії Регіонів Антоніна ЛАЗАРЧУК

Редактор газети «Вісник Козятинщини» Ніна ЧЕРНЕГА