Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Громадськість Козятинщини підтримує позицію Президента України

03.07.2013

   Жорстокість скоєного у Миколаївській області злочину сколихнув всю Україну. Не залишилася байдужою і громадськість Козятинщини. 

 Нагадаємо, 26 червня, у селищі Врадіївка Миколаївської області троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну дівчину, вивезли її до лісосмуги і зґвалтували. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

  Потерпіла повідомила слідству, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він нібито в момент злочину чергував у райвідділі. Крім того, один з підозрюваних у зґвалтуванні та побитті дівчини в Миколаївській області виявився племінником прокурора Сергія Поліщука.

   Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

   Громадськість Козятинщини підтримує позицію Президента України Віктора Януковича та одностайні в тому, що цей жахливий випадок є ознакою системної кризи всієї правоохоронної структури. Потрібна термінова реформа правоохоронних органів, яка б забезпечила належний контроль за їх діяльністю з боку місцевої влади та підзвітність територіальним громадам.

Голова райдержадміністрації Олексій ЛАВРЕНЮК

Голова районної організації Партії Регіонів, голова депутатської фракції Партії Регіонів в районній раді Аліна ДІДЕНКО

Голова міської організації Партії Регіонів Антоніна ЛАЗАРЧУК

Редактор газети «Вісник Козятинщини» Ніна ЧЕРНЕГА

Головний редактор газети «Козятин залізничний» Лариса КРИВОШЕЯ

Голова районного осередку «Молоді Регіони»  Вікторія  ТОВТІНА

Голова Ради профспілок працівників освіти Олена СТАРУШОК

 

 


« Повернутись