Декларування доходів державних службовців обговорено на апаратній нараді

27.02.2018

26 лютого 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія  Студоляка  проведена  щотижнева  апаратна нарада. Були обговорені питання   підготовки  проведення  02 березня 2018 року навчання   з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, щодо декларування доходів державних службовців, уточнення та коригування страхового пенсійного  стажу. Що стосується декларування то Юрій Дмитрович наголосив на необхідності до 31 березня 2018 року всім  державним службовцям  заповнити  електронну декларацію за 2017 рік на офіційному сайті НАЗК.

Також  керівник апарату  звернув увагу на заповненні  структурним підрозділами  розділів    оновленого сайту райдержадміністрації.