Читачка Махнівської сільської бібліотеки перемогла в обласному конкурсі «З Україною в серці»

15.06.2018

Вітаємо читачку Махнівської сільської бібліотеки – філії Козятинської ЦБС Рибак Крістіну з перемогою у обласному конкурсі патріотичного вірша «З Україною в серці».

З 15 травня по 1 червня 2018 року за ініціативи Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва проходив обласний конкурс патріотичного вірша «З Україною в серці». Конкурс проходив через мережу FACEBOOK. В ньому брали участь учнівська, студентська та працююча молодь області. 39 учасників представили на розгляд відеозапис власного вірша, написаного і прочитаного ним. До участі приймалися поетичні твори, написані українською мовою, що відповідали тематиці конкурсу та висвітлювали тему патріотизму, любові до своєї Батьківщини, рідного краю, гордості за своїх славетних предків, нашу історію, культуру, особисті думки автора про те, яким має бути патріот України.