7 березня Козятинський район відзначав 95-у річницю свого заснування

13.03.2018

9 -10 березня відбулись змагання з шахів та шашок у залік 26–х районних сільських спортивних ігор Козятинщини, приурочені саме цій даті.

8 територіальних громад відрядили своїх найкращих інтелектуалів за спортивними трофеями до центру дитячо-юнацької творчості м.Козятин. Перелік команд-учасниць складався із спортсменів Білопілля, Бродецького, Глуховець, Махнівки, Пляхови, Самгородка, Сестринівки та Сокільця.
Золоті медалі в особистій першості з шахів вибороли Друзь Юрій (Самгородок), Шкрябій Дмитро (Махнівка) та Ткачук Маргарита (Сестринівка). Друге місце у Поліщука Іллі (Сокілець), Цимбалюка Володимира (Сестринівка) та Поліщук Софії (Сокілець); бронзові нагороди у Іонова Олександра (Сестринівка), Лазарчука Івана та Репетацької Ольги (Самгородок). У командній першості головний трофей турніру дістався Сестринівській територіальній громаді, срібні призери - шахісти Сокілецької територіальної громади, бронзові - Самгородоцької.
Наймайстернішими у змаганнях з шашок стали Ярмошевич Ігор (Глухівці), Савчук Артем (Пляхова) та Ярмошевич Олена (Глухівці). Друга сходинка п'єдесталу у Хіміченка Андрія (Сестринівка), Пасічника Миколи (Бродецьке) та Клімчук Аліни (Пляхова), третє місце у найстаршого учасника туніру, 78-и річного Крижанівського Станіслава (Сестринівка), його онучки Крижанівської Вікторії (Сестринівка) та Сотника Олександра (Самгородок). Командну першість виборола команда Глуховець, другими - інтелектуали з Пляхови, третіми - сестринівчани.