Адміністративні послуги від «Укрпошта»

19.06.2013

Відтепер громадяни Козятинського району можуть отримати спрощений доступ до адміністративних послуг у відділеннях «Укрпошти».

Спільний проект Вінницької облдержадміністрації та Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта  «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» стартував на Вінниччині у квітні цього року.

Метою даного проекту є поширення інформації щодо отримання адміністративних послуг та створення для клієнтів найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату.

На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг; відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документу в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу служби «єдиного вікна», а потім отримати кінцевий документ також через пошту ( у поштовому відділенні або через листоношу).

Починаючи з червня 2013 року отримати спрощений доступ до адміністративних послуг через відділення поштового зв’язку зможуть жителі всіх населених пунктів Козятинського району. Ознайомитися з інформацією про адміністративні послуги можна у приміщенні поштового відділення. Компетентний співробітник пошти допоможе Вам заповнити всі необхідні бланки заяв, ознайомить з правилами та порядком оформлення.

Запрошуємо Вас у відділення поштового зв’язку ознайомитися та скористатися новою послугою. Тепер Ви зможете отримати такий необхідний Вам документ швидко, комфортно та без черг!