9 березня,у спортивній залі Козятинського училища залізничного транспорту стартували зональні змагання районних спортивних ігор.

10.03.2020

9 березня, м. Козятин.
Спортивна зала Козятинського училища залізничного транспорту.
Стартували зональні змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з футзалу серед чоловічих команд у групах "А" та "В".
За результатами поєдинків у групі "А" команда Білопілля перемогла з мінімальним рахунком 1:0 команду Йосипівки.
У другій грі йосипівчани поступились 3:6 футзалістам Глуховець, у третій грі глухівчати переграли команду Білопілля - 8:2.
У групі "В" путівки до півфіналу виборювали команди Самгородка, Сесторинівки та Пляхови. Фінальний свисток арбітра зафіксував такі результати:
Самгородок - Пляхова - 4:1;
Пляхова - Сестринівка - 4:8;
Сестринівка - Самгородок - 8:7.
Отже, до наступного етапу змагань вийшли команди Глуховець, Білопілля, Самгородка та Сестринівки.
Ігри у групах "С" і "D" відбудуться 14 березня, початок змагань о 9.30 год.