4 грудня в селі Білопілля відбулись обговорення перспективного плану розвитку територіальної громади.

04.12.2018

Відповідно до графіку обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021, 4  грудня  в  культурно – спортивному  комплексі  села  Білопілля  відбулось  обговорення  перспективного  розвитку  територіальної  громади  та   звіт  про   виконання  робіт, які  були  проведені  у  2015 – 2018  роках  з  залученням  власних  коштів  та  коштів  районного, обласного  та  державного  бюджетів, а  саме :

1.  Здійснено  реконструкцію  КСК  в  с.  Білопілля
  2.  Утеплено  фасад  дитячого  садка, замінено  вікна, зроблено  ремонт , облаштування  подвір’я
  3.  Побудовано  водогін  в  селі  Білопілля  протяжністю  8  км.
  4.  Проведено  ремонт Музею  Хліба.
  5.  Зроблено  теплопункт  в  школі  з  переходом  на  тверде  паливо.
  6.  Замінено  вікна  в  школі  на  енергозберігаючі
  7.  Облаштовано  60%  фасаду  школи.
  8.  Проводиться  будівництво  нової  сучасної  амбулаторії  сімейної  медицини.
  9.  Завдяки  участі  у  14    та  15  обласних  конкурсах  освітлено  4  вуличні  дороги.
  10.  Встановлення  спортивно – ігрових  майданчиків  в  с.  Білопілля  та  Селище.

Сільський голова Микола Якимчук ознайомив учасників зібрання з  перспективним планом   розвитку  територіальної громади на 2019 -2021 роки:

• «Чисте  село – успішна  громада» ( облаштування  майданчиків  для  роздільного  збору  сміття  із  встановленням  контейнерів  для  збирання  сміття);
  • «Сквер» -  місце  відпочинку  громади ( будівництво  скверу  в  рамках  програми  охорони  довкілля;
  •  «Успішна громада»  -  освітлення  вулиць;
  • «Пильне  око»  – добробут  громадян ( встановлення  камер  спостереження  на  вулицях  та  громадських  місцях).

За  результатами  обговорення  прийнято  рішення  щодо  схвалення   даного плану  робіт .