31 одиноких козятинчан взято на соціальне обслуговування вдома

03.10.2013

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підтримки пенсіонерів,  одиноких непрацездатних громадян похилого віку та інвалідів, в управлінні соціального захисту населення відбулося чергове засідання комісії з питань надання соціальних послуг інвалідам, пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам.

У засіданні взяли участь працівники  управління соцзахисту та  територіального центру соціального обслуговування. Проводив засідання  голова комісії -  заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус.

Було розглянуто 31 заява громадян щодо взяття їх на соціальне обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома районного територіального центру. В наслідок роботи комісії 26 одиноких громадян взято на соціальне обслуговування вдома на безоплатній основі та 4 - на платній.