14 жовтня-поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України

13.10.2020

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України.

13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, відбулося покладання квітів,  до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам  АТО».
Пам'ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати  голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, голова районної ради Віктор Слободянюк, депутати районної ради, представники  органів місцевого самоврядування, ветерани АТО/ООС.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди визначних свят до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний. У вітальному слові він побажав усім присутнім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба.

Користуючись нагодою, керівники району вручили  Почесні Грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної ради  учасникам АТО/ООС  Поволокіну Руслану та  Заірову Сергію за особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій .