12 квітня в приміщенні сільської ради відбулися загальні збори громадян села Пиківець.

15.04.2019

Участь у зустрічі з жителями громади взяли голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, заступник начальника управління соціального захисту Інна Ольбішевська, головні лікарі медичних закладів району Олександр Кравчук та Валентина Лобченко, начальник управління Дерпродспоживслужби у Козятинському районі Віталій Кравець, депутати районної та сільської ради, жителі села.  Збори розпочалися зі звіту сільського голови Інни Лозінської, яка поінформувала жителів громади про діяльність Пиковецької сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету та про перспективу розвитку територіальної громади на 2019 рік. Серед озвучених основних завдань на поточний рік є: завершення будівництва водогону по селу Пиковець, вирішення кадрового питання по Пиковецькому ФП, ремонт доріг, освітлення вулиць.  Жителі села активно обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, ремонту доріг, співпрацю з місцевими сільгосппідприємствами і т. і. З підсумками соціально-економічного і культурного розвитку Козятинського району у 2018 році та основними завданнями і перспективами на 2019 рік ознайомив присутніх голова райдержадміністрації Юрій Слабчук,також увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено основні досягнення Вінницької області в різних сферах впродовж минулого року.  Про співпрацю з жителями територіальної громади у 2018 році поінформував заступник з директора по земельних відносинах ТОВ «Сігнет-Центр» Сергій Чорний, який у своєму виступі завірив присутніх у подальшій співпраці по вирішенню питань соціально економічного розвитку Пиковецької територіальної громади. Про шляхи вирішення проблемних питань у галузі охорони здоров’я по територіальній громаді доповіла головний лікар Козятинського РЦПМСД Валентина Лобченко та головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук. Інна Ольбішевська - заступник начальника управління соціального захисту населення відповіла на ряд запитань щодо пільг, житлових субсидій та інших соціальні виплат, а також про монетизацію субсидій у 2019 році.  Про проведення на території громади протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин доповів начальник управління Держпродспоживслужби у Козятинському районі Віталій Кравець. Він також наголосив на необхідності продовжувати широку роз’яснювальну роботу серед населення та суб’єктів господарювання та вжити усіх заходів щоб попередити розповсюдження сказу як серед популяції диких тварин, так і випадки зараження цією хворобою свійських тварин. Зібрання відбулось в інформаційно-роз'яснювальній атмосфері, під час якого жителі села Пиківець змогли отримати відповіді на свої питання та знайти шляхи вирішення проблем.