12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

12.05.2020

Щиро вітаю медичних сестер з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Медичні сестри постійно вдосконалюють свою майстерність, адже щоб допомагати людям, вони повинні мати високий професійний рівень та милосердя. Справжня медична сестра – повноправний учасник процесу лікування, перший і головний помічник лікаря, саме вона витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворого, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих, підбадьорливих слів для хворого.

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя! Нехай добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі. Хай щедро розквітають у Ваших родинах злагода та любов!

З повагою,

Заступник голови райдержадміністрації                            Ігор Булавський