28.03.2018

Козятинська районна державна адміністрація оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації, схеми планування території Козятинського району:

Замовник – Козятинська районна державна адміністрація.

Виконавець –ТДВ «Науково-виробнича компанія «Світязь»

Підстави розроблення – Розпорядження Козятинської райдержадміністрації від 15.03.2017 року

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – м.Козятин, пл. Героїв Майдану, 20, приміщення райдержадміністрації або на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації

Порядок і час ознайомлення – о 10.00 годині 20.04.2018р.

телефон для довідок:  2-01-02

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по- батькові, місця проживання, особистим підписом до Козятинської районної державної адміністрації і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань  відбудеться - о 11.00 год 30.04.2018 року, за адресою м.Козятин,  пл. Героїв Майдану, 20, приміщення Козятинської райдержадміністрації.