27.02.2018

Козятинська районна державна адміністрація  повідомляє, що згідно із Розпорядженням Козятинської районної державної адміністрації  №18 від 29.01.2018 р. «Про розроблення Детального плану території» розробляється проект містобудівної документації – «Детальний план території забудови земельної ділянки, орієнтовною площею 17,0000 га, для будівництва об’єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції ТОВ «Сокілець Солар Енерджі»), що знаходиться за межами населеного пункту на території Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької області.

Замовник проекту детального плану території – Козятинська районна державна адміністрація Вінницької області.

Розробник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Грант ЛТД» (ідентифікаційний код юридичної особи 16465445, місцезнаходження: 01015, м. Київ, ВУЛ. МОСКОВСЬКА, будинок 43/11), що має у своєму складі відповідних сертифікованих фахівців, відповідне технічне та технологічне забезпечення.

Інвестор (Платник) - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКІЛЕЦЬ СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ідентифікаційний код юридичної особи 41748832, місцезнаходження: 22142, Вінницька обл., Козятинський район, с. Сокілець, вул. Котляревського, 2А).

Усім зацікавленим особам, протягом місяця з дня публікації повідомлення, пропонується надати у письмову вигляді відповідні пропозиції та рекомендації для врахування їх при розробці вказаного детального плану території за адресою: 22100, Вінницька обл., м. Козятин, площа Героїв Майдану, буд. 20     (сектор містобудування та архітектури).

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території відбудуться 06.04.2018 р. о 11 год. в Будівлі культури села Сигнал (22145, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Сигнал, вул. Космонавтів 37 А)