Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Об’єкти енергосервісу бюджетної сфери

      З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.

      З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.
      Водночас, в рамках проведення навчального семінару про впровадження енергосервісу в бюджетній сфері області, який відбувся 10 червня 2016 року в м. Вінниця, Держенергоефективності та обласна державна адміністрація, підписала Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
На виконання п 3.1.3 Меморандуму була сформована попередня база даних бюджетних та комунальних будівель області, які потребують енергосервісу.

      З метою залучення енергосервісних компаній, які зацікавлені у наданні послуг з енергосервісу, Департамент надає доступ до вищезазначеної бази даних будівель. 
      Разом з тим, у разі зацікавленості щодо можливості укладання енергосервісних договорів просимо звертатись до відповідних місцевих органів державної влади та їх структурних підрозділів.

Джерело: http://www.vin.gov.ua/dep-zhkh/enerhoefektyvnist/1767-informatsiia-dlia-enerhoservisnykh-kompanii

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Потенційні об’єкти енергосервісу Козятинського району