Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Допомога учасникам АТО

 

ПІЛЬГИ УЧАСНИКАМ АТО

 

 

ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВОЇНІВ АТО

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ПРОТЯГОМ 2014-2016 РОКІВ ОСІБ, ЯКІ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ

 

Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов

 

Протягом оздоровчої кампанії 2019 року  29 дітей учасників АТО було оздоровлено за бюджетні кошти у дитячих таборах:

  «Пролісок» с. Йосипівка,

«Артек UA»  с. Пуща Водиця,

«Подільський Артек» с. Заозерне,

«Аїст» Одеської обл.

Для дітей учасників АТО/ООС сектором молоді та спорту райдержадміністрації було організовано поїздки на різноманітні обласні заходи. У січні 2019 року діти їздили на гостини до резиденції Святого Миколая, у травні, з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї, відвідали дитячий розважальний центр «Дитяча планета», а День захисту дітей малеча відсвяткувала у «Подільському зоопарку».

Цікавою та пізнавальною була поїздка дітей учасників АТО/ООС на пікнік до Сабарова, де їх очікувала водна прогулянка на катері, катання на спортивних катамаранах, скелелазіння, спортивні ігри та розваги.

З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, було організовано поїздку на день відкритих дверей до військової частини м. Бердичева, де діти мали можливість відвідати виставку військової техніки та зброї, скоштувати солдатської каші та пройтися екскурсією по частині.