Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

До відома посадових і службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування

До відома посадових і службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування

Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», із 01 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 01 квітня 2017 року.

Згідно із попередніми підрахунками експертів кількість суб’єктів декларування збільшиться до 1 млн. осіб.

Значне збільшення кількості суб’єктів декларування зумовлює необхідність у здійсненні Національним агентством широкої інформаційної, методологічної та роз’яснювальної роботи під час проходження декларування.

У національному агентстві створена та працює гаряча лінія, а також постійно оновлюються на офіційному веб-сайті інформаційно-довідкові матеріали з питань декларування.

Водночас, характер і суть питань, що надходять від декларантів, свідчить про необхідність поширення інформаційних та довідкових матеріалів щодо найактуальніших запитань.

З метою забезпечення процесу ефективного декларування, Національне агентство підготувало наступні інформаційно-довідкові матеріали:

Відповіді Національного агентства з питань запобігання корупції на найбільш поширені запитання, які надходять від суб’єктів декларування (додаток 1).

Посилання на навчальні відеоролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщені у мережі Інтернет (додаток 2)