Лівий банер

Як направити звернення чи запит на доступ до публічної інформації

Стикаючись з різноманітними проблемами громадяни шукають шляхи їх вирішення. Якщо при цьому необхідно взаємодіяти з органами влади, у нагоді може стати знання Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації».

Так, щоб звернення було ефективним, заявнику при його поданні варто дотриматися вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян»: адресувати звернення тим органам влади, підприємствам, установам, організаціям, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненні питань. У зверненні мають обов’язково бути зазначені прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати (письмове звернення може бути передано через уповноважену заявником особу, якщо повноваження оформлені відповідно до законодавства). В електронному зверненні також має бути вказано електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

При поданні запиту на інформацію запитувач має дотримуватися вимог ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», зазначивши своє найменування, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

До керівництва Козятинської райдержадміністрації громадяни можуть звернутися під час особистих прийомів, які проводять з з 9:00 до 12:00 голова районної державної адміністрації Олег Сергійович Оркуша (щочетверга), його перший заступник Сергій Валерійович Прохоров (щосереди) та заступник Ігор Олександрович Булавський (щовівторка).

Також заявники можуть надіслати письмове звернення або запит на доступ до публічної інформації поштою (22100, м.Козятин, площа. Героїв Майдану, 20), електронною поштою (rda_kozyatyn@vin.gov.ua; зазначивши «Звернення» чи «Запит»), факсом (за номером /04342/2-00-68), подати усне звернення чи запиту телефонному режимі (за телефоном /04342/2-04-63) або подати письмові звернення чи запит безпосередньо в приміщенні райдержадміністрації, де реєстрація звернень та запитів, що надійшли в телефонному режимі, письмових звернень та запитів, а також попередній запис на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації здійснюється сектором розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації в робочі дні з 8:30 до 15:00 (перерва з 13:00 до 14:00).

Протягом 9 місяців 2017 року керівництвом Козятинської райдержадміністрації розглянуто 243 звернення громадян та 47 запитів на доступ до публічної інформації.

ПРЕС-ЦЕНТР РДА

Rada.info Яндекс.Метрика