Лівий банер

ГРАФІК проведення телефонних «гарячих ліній» головою Козятинської районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації

ГРАФІК
проведення телефонних «гарячих ліній»
головою Козятинської районної державної адміністрації,
першим заступником та заступником голови райдержадміністрації

Прізвище, ім’я,

голови

3-й робочий понеділок місяця

2-39-23

Виїзні прийоми громадян проводяться за окремим графіком.              У робочі дні з 8:30 до 15:00 (перерва з 13:00 до 14:00) нагальні звернення громадян, розгляд яких належить до компетенції райдержадміністрації, приймає в телефонному режимі сектор розгляду звернень громадян та доступу до публічної інфорації апарату райдержадміністрації за телефоном 2-04-63.

У години робочих днів, коли за графіком немає особистого прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками, заявники можуть подавати письмові звернення особисто або через уповноважених осіб (якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства); такі звернення розглядаються в тому ж порядку, що й звернення, які надійшли поштою.

Попередній запис на особистий прийом, прийом та реєстрація письмових звернень громадян здійснюється сектором розгляду звернень громадян та доступу до публічної інфорації апарату районної державної адміністрації.

Rada.info Яндекс.Метрика