Лівий банер

Графік особистого прийому громадян головою Козятинської районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 15 вересня 2014 року №244 "Про затвердження Порядку організації й проведення особистого прийому громадян, телефонних «гарячих ліній» у Козятинській районній державній адміністрації" зареєстрованого в Козятинському міськрайонному управлінні юстиції “24"вересня 2014 року за №5/140

ГРАФІК
особистого прийому громадян
головою Козятинської районної державної адміністрації,
першим заступником та заступником голови райдержадміністрації

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

День та час

прийому

Місце прийому

ОРКУША

Олег

Сергійович

Голова райдержадміністрації

Четвер,

кабінет голови райдержадміністрації

ПРОХОРОВ

Сергій

Валерійович

Перший заступник

голови

Середа,

Райдержадміністрація (м.Козятин, вул. Героїв Майдану, 20), ІІ поверх,

кабінет першого  заступника голови райдержадміністрації

БУЛАВСЬКИЙ

Ігор

Олександрович

Заступник

голови

Вівторок,

кабінет заступника голови райдержадміністрації

У робочі дні, коли за графіком немає особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, заявники можуть подавати письмові звернення особисто або через уповноважених осіб (якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства); такі звернення розглядаються в тому ж порядку, що й звернення, які надійшли поштою.

Попередній запис на особистий прийом, прийом та реєстрація письмових звернень громадян здійснюється сектором розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації в робочі дні з 8:30 до 15:00 (перерва з 13:00 до 14:00), телефон 2-04-63.

Rada.info Яндекс.Метрика