Лівий банер

МОНІТОРИНГ І ОЦІНКА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ

Результати реалізації Стратегії визначаються шляхом проведення моніторингу виконання плану заходів з реалізації Стратегії та інших заходів  місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування.

Основними завданнями моніторингу реалізації Стратегії є збір, узагальнення, періодичний аналіз показників соціально-економічного розвитку  Козятинського району та  територіальних громад району.

Моніторинг проводиться на підставі даних територіальних органів  міністерств та відомств України (статистики, податкових органів, тощо),  структурних підрозділів райдержадміністрації.

Районна державна  адміністрація щороку аналізує хід реалізації Стратегії та подає відповідну інформацію Департаменту економічного регіонального розвитку обласної державної адміністрації та районній раді.

Звіт про реалізацію Стратегії заслуховується на сесії районної ради, висвітлюється у засобах масової інформації то обговорюється із залученням представників громадськості, бізнесу.

Контроль за реалізацією Стратегії покладається на  районну державну адміністрацію та районну раду.

Rada.info Яндекс.Метрика