Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Відділ житлово-комунального господарства

Звіт сектору ЖКГ про роботу в 2016 році

(переглянути)

--------------------------------------------------------------------

 

"Енергетична незалежність України"

Енергетична незалежність України (інформаційно - роз'яснювальний матеріал)

 

Як зменшити рахунки за газ та тепло?

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про завершення опалювального сезону 2015-2016 років

на території Козятинського району

 

 

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 02 червня 2015 року №145 "Про підготовку об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2015-2016 років"

План заходів з підготовки об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2015-2016 років

__________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 6 квітня 2015 року №97 "Про завершення опалювального сезону 2014-2015 років на території Козятинського району"

__________________________________________

Департамент екології та природних ресурсів

Роз'яснення щодо отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря 

__________________________________________

Держенергоефективності України

Як отримати компенсацію тіла кредиту на придбання твердопаливного або електричного котла 

Лист

Додаток до листа 

___________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 22.10.2014 року №288 "Про початок опалювального сезону 2014-2015 роківна території Козятинського району"

___________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 21.10.2014 року № 287 "Про початок опалювального сезону в Козятинському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів «Школа-інтернат-гімназія» ім.В.М.Підгорбунського"

____________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 17.10.2014 року № 281 "Про початок опалювального сезону 2014-2015 років в закладах соціальної сфери Козятинського району"

____________________________________________

Постанова КМУ від 1 жовтня 2014 р. № 491 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження"

____________________________________________

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування"

____________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від "03" липня 2014 року №152 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та експлуатації зернового складу (елеватора) місткістю 65 тисяч тонн"

____________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 10.04.2014 року №86 "Про продовження опалювального сезону в дошкільних навчальних закладах Козятинського району та стаціонарномувідділенні територіального центру в с.Вівсяники"

____________________________________________

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 08.04.2014 року "Про завершення опалювального сезону 2013-2014 років на території Козятинського району"

____________________________________________

 

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 28.03.2014 року № 74 "Про проведення весняних толок в 2014 році у Козятинському районі"

____________________________________________

«Доступне житло» житловий комплекс «Цитадель» м.Козятин, пров.Лікарняний,10 

____________________________________________
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Розпорядження голови Козятинської райдержадмінністрації від 10 жовтня 2013 року №316 "Про надання населенню пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг під час проведення опалювального сезону 2013-2014 років"

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 1 жовтня 2013 року № 298 «Про проведення загальнорайонної акції «День створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ» в 2013 році у Козятинському районі»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 26.09.2013 р. №295 "Про початок опалювального сезону 2013-2014 років в закладах бюджетної сфери Козятинського району"

Екологічна свідомість 

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про завершення опалювального сезону 2012-2013 років на території Козятинського району" (скачати)

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про підготовку об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2013-2014 років" (скачати)

 

ПРО БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В ПОБУТІ

В Україні періодично відбуваються нещасні випадки (отруєння чадним газом, травмування під час вибухів газоповітряних сумішей в приміщеннях), причиною яких є недотримання мешканцями встановлених правил безпеки використання газу в побуті. Тому звертаємось до мешканців району з проханням постійно стежити за справністю опалювальних і водогрійних приладів та газових плит, різьбових з’єднань труб, кранів, з’єднувальних шлангів і т.п., періодично перевіряйте стан вентиляційних і димових каналів на засмічення, стежте за цілісністю коминів та деревами, які ростуть поряд з будинком і своєю кроною можуть перешкоджати природному руху повітря в димовідвідних каналах комина.

Стежте за тим, щоб до приміщення де встановлені газові прилади завжди надходило повітря із зовні для забезпечення належної роботи газових приладів і повного згоряння палива. Щорічно, перед початком опалювального сезону, перевіряйте димовідвідні і вентиляційні канали на наявність тяги і забезпечення належного повітрообміну в приміщеннях, де встановлені газові прилади.

Пам’ятайте, що при неповному згорянні газу, тобто коли не вистачає кисню для горіння, виділяється оксид вуглецю - СО (чадний газ), який не має ні кольору, ні запаху, але характеризується високою токсичністю. Після кількох вдихів повітря, що містить лише 1% (за об'ємом) оксиду вуглецю, людина втрачає свідомість, а через 1-2 хв. настає смерть. Тому вентиляційні і димові канали мають завжди бути у справному стані, прочищені і перевірені фахівцями із оформленням відповідних актів перевірки.

Якщо відчуєте запах газу в приміщенні, чи можливе його витікання із системи через якісь пошкодження негайно перекрийте всі крани, провітріть приміщення (ні в якому разі не користуйтесь відкритим вогнем і не вмикайте/вимикайте електроприлади, не використовуйте телефони з дисковими номеронабирачами), повідомте про подію, що сталась аварійну газову службу за тел.104. Пам’ятайте, що концентрація природного газу в повітрі 5% і більше (коли в приміщенні відчувається запах газу) є вибухонебезпечною і може призвести до непоправних наслідків.

Ніколи не вимикайте сигналізатори загазованості повітря, вони завжди Вам повідомлять про наявність небезпеки в повітрі приміщення де працюють газові прилади.

Дотримання цих простих правил - є запорукою Вашої безпеки!