Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Новини та оголошення

16.02.2018 року

Про результати проведення конкурсу

Відповідно до пунктів 59, 60 постанови КМУ від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» із змінами, протоколу №2 засідання конкурсної комісії фінансового управління Козятинської райдержадміністрації від 16.02.2018 року фінансове управління Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста бюджетного відділу:

Кандидат

Посада

Загальна кількість балів

Примітка

Порядковий номер вакансії в НАДС

Дата оголошення конкурсу

Юнак Людмила Вікторівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Козятинської районної державної адміністрації

14,4

Переможець конкурсу