Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спостережна комісія

До уваги жителів району! 

       Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації. 
   Доводимо до Вашого відома, що на території району функціонує Спостережна комісія при Козятинській районній державній адміністрації, яку очолює керівник апарату Козятинської районної державної адміністрації Ю.Д.Студоляк. 
      Одними із завдань спостережної комісії є: 
- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання; 
- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання; 
- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.
    Звертаємо увагу, що сільським, селищним радам спостережною комісією запропоновано вирішити питання щодо здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу щодо осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Членами спостережної комісії без відриву від роботи проводиться особистий прийом колишніх засуджених, які мешкають на території Козятинськогорайону, їх близьких та рідних, в будь-який робочий час тижня. 
       За довідками можна звернутись за номерами телефонів 2-04-63, 2-25-13. 

Нормативно-правова база 

Закон України від 17.03.2011 № 3160-VI "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк" 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 липня 2009 р. N 740-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року "


ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 квітня 2004 р.
№ 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах"

Розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 20 жовтня 2014 року №285 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 1 жовтня 2012 року № 493 «Про спостережну комісію»"

План роботи спостережної комісії Козятинської райдержадміністрації на 2015 рік

Звіт спостережної комісії райдержадміністрації за результатами роботи протягом 2014 року

План роботи спостережної комісії при Козятинській райдержадміністрації на 2014 рік


План роботи спостережної комісії при Козятинській райдержадміністрації на 2013 рік

 

Rada.info Яндекс.Метрика