Козятинська районна державна адміністрація — офіційний сайт

Стаціонарне відділення Комсомольської дільничної лікарні відкрили після капітального ремонту

Приміщення Комсомольської лікарні Козятинського району за мірками віку будівель ще зовсім нестаре – побудоване у 1993 році – але вже давно потребувало ремонту та відновлення. Адже через погану вентиляцію стіни підвального приміщення повністю «з’їла» волога, і замість затишних пральні, кухні та фізіотерапевтичних кабінетів тут панували сирість та неприємне важке повітря. Не краща картина була і у палатах стаціонарного відділення: облущена штукатурка, обдерта підлога аж ніяк не створювали позитивний настрій у пацієнтів, так необхідний для одужання.

Тому у вересні минулого року було прийнято рішення про капітальний ремонт Комсомольської лікарні. Враховуючи важливість лікарні та її авторитет (до стаціонарного відділення у селі Комсомольське приїжджали лікуватися не тільки із Козятинського району, але й із сусідніх районів та областей) допомогти стаціонарному відділенню взялися усі небайдужі: керівництво районної державної адміністрації, директори сільськогосподарських підприємств, приватні підприємці, депутати сільської та районної рад, місцеві мешканці та просто чуйні і щедрі люди.

Спільними зусиллями було зроблено усе можливе і неможливе. І от 17 квітня оновлена Комсомольська лікарня відкрила свої двері.

- Із ремонтом поспішали, адже не могли довго відмовляти у лікуванні хворим, - розповіла головний лікар Лариса Шевчук. – Але темпи відновлення зовсім не вплинули на якість: в усіх палатах стаціонарного відділення зроблено повний ремонт, оновлено санвузли, каналізацію, водопостачання двоповерхового приміщення. На черзі – завершення ремонту підвального приміщення, яке проходить повільніше через велику кількість відновлювальних будівельних робіт.

Право перерізати червону стрічку було надане голові райдержадміністрації Олексію Лавренюку, голові районної ради Валерію Стахову та головному лікарю Комсомольської лікарні.

- Неможливо переоцінити обсяги зробленої колективом лікарні та благодійниками району роботи, - зауважив у привітальному слові очільник райдержадміністрації Олексій Іванович. – Це велика, важлива та кропітка робота, а головне – робота, яку виконували із запалом, із бажанням та задоволенням, адже розуміли: працюють для людей. За успішне закінчення ремонту стаціонарного відділення, за можливість працювати і лікуватись у комфортних, затишних умовах уклін, шана та подяка усім небайдужим. Вважаю гарним знаком відкриття відремонтованої лікарні у світлі Великодні дні – час, що й символізує відновлення і новий початок.

У святковий день Комсомольська лікарня отримала багато подарунків: від райдержадміністрації – переносний електрокардіограф, від керівника Комсомольського ТОВ «Мрія» Анатолія Дроздовича (підприємця, який завжди, від самого відкриття у селі у 1993 році лікарні, найбільше опікується проблемами відділення) – гарний плазмовий телевізор для вітальні, від депутата районної ради та начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олени Іванчук – новий напівавтоматичний танометр, від Комсомольського сільського голови та виконкому сільської ради – настінні годинники для облаштування палат та багато іншого.

Гарний піднесений настрій усіх комсомольчан та гостей свята підтримувала думка, яку висловив голова Козятинської райдержадміністрації Олексій Лавренюк:

- Комсомольська лікарня буде жити. Оптимізація медичних закладів не стане причиною закриття жодного закладу охорони здоров’я у районі. Жоден ФАП, ФП чи стаціонарне відділення не припинить своє існування – це моя, як голови районної державної адміністрації та й просто мешканця Козятинського району, чітка позиція.