Козятинська районна державна адміністрація — офіційний сайт

Оголошення, інформаційні матеріали

18.07.2017 року

18 липня 2017 року в Козятинській райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»- адміністратора сектору надання адміністративних послуг Козятинської райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ управління персоналом Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посади державної служби, проведеного відповідно до розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 20.06.2017 року № 205 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - адміністратора сектору надання адміністративних послуг Козятинської РДА».

Участь у конкурсі приймали два кандидати на посаду: Середіна Оксана Юріївна та Горбатюк Галина Олегівна.

За результатами двох етапів конкурсу Середіна Оксана Юріївна набрала  9,7 балів, а Горбатюк Галина Олегівна  6,5 балів.

 

 Конкурсна комісія райдержадміністрації визначила переможця конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Середіну Оксану Юріївну. Горбатюк Галина Олегівна стала другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади адміністратора сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

21.06.2017 року

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - адміністратора сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Дата, час і місце проведення конкурсу

« 18 » липня  2017 року, початок  о 10:00 год., за адресою: 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Героїв Майдану,20 

 

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 3801 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1.Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2016 рік.

Строк подання документів:20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби. 

 

Розпорядження голови РДА про призначення конкурсу (завантажити)

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - адміністратора сектору надання адміністративних послуг Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області

(завантажити)

_____________________________________________________________

 

 

 

15.06.2017 року

На виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», відділ управління персоналом Козятинської районної державної адміністрації повідомляє, що станом на 15 червня 2017 року (останній день прийому документів) не надійшло жодної заяви на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектором містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації.

 

_____________________________________________________________

 

 

 

31.05.2017 року

 

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - завідувача сектором містобудування та архітектури, головного архітектора Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

« 20 »   червня  2017 року, початок  о 09:00 год., за адресою: 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Героїв Майдану,20 

 

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4300 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

 

1.Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки і на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2016 рік.

Строк подання документів:15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби. 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - завідувача сектором містобудування та архітектури, головного архітектора Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області

 

________________________________________________________

Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

 

       Постанова Кабінет Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою"

      Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року 2017 р. № 301 «Зміни, що вносяться до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності»

     Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Додаток 1 до Порядку «Вимоги  щодо рівня мовної компетентності осіб, які претендують  на зайняття посади державної служби»

Додаток 2 до Порядку «Вимоги  щодо рівня комунікативної компетентності осіб, які претендують на зайняття посади державної служби»

Додаток 3 до Порядку «Зразок посвідчення про атестацію»

------------------

Перелік вищих навчальних закладів України, які мають ліцензію на освітню діяльність з підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Вищі навчальні заклади України, що мають ліцензію на освітню діяльність з підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» у розрізі територіальних одиниць

Роз’яснення Національного агентства з питань державної служби щодо документів для участи в конкурсі

Алгоритм дій «Організація атестації щодо вільного володіння державною мовою»