Лівий банер

Обговорення змін до Конституції України

На Козятинщині триває обговорення змін до Конституції України

В залі засідань районної держадміністрації за участю першого заступника голови РДА Миколи Купчика, начальника міськрайонного управління юстиції Олександра Комара, очільників відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ відбулося обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

Розпочав семінар начальник міськрайонного управління юстиції Олександр Комар, інформувавши присутніх про мету концепції децентралізації влади та зазначив, що основою цієї реформи це визначення розмежування повноважень, встановлення відповідальності органів влади перед виборцями.

Було відмічено, що результатом проведення конституційних змін стане запровадження трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України – область, район, громада з повсюдністю місцевого самоврядування; передача функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня; чітке забезпечення повноважень  органів місцевого самоврядування необхідними фінансовими ресурсами.

Учасники зібрання підтримали запропоновані зміни, так як вони забезпечать правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для децентралізації влади.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 червня 2014 року № 140 "Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади"

Rada.info Яндекс.Метрика