Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації

24 січня 2018 року в Козятинській райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Козятинської райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ управління персоналом Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посади державної служби, проведеного відповідно до розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 03.01.2018 року № 3 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Козятинської РДА».

Участь у конкурсі приймав один кандидат на посаду: Ковернега Олександр Юрійович.

За результатами двох етапів конкурсу Ковернега Олександр Юрійович набрав  11 балів.

Конкурсна комісія райдержадміністрації визначила переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Ковернегу Олександра Юрійовича.