Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Юрій Студоляк: « Ми маємо знати, розуміти та виконувати вимоги та зміни у законодавстві»

26.01.2018

26 січня у залі засідань райдержадміністрації відбулась навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка за участі заступника голови РДА Ігоря Булавського, начальників управлінь, відділів та працівників апарату райдержадміністрації.

На початку навчання, керівник апарату звернув увагу присутніх на важливість  питань, які винесені на розгляд. Юрій Дмитрович зазначив, що схожі навчання будуть проводитись не рідше одного разу в місяць для того, аби всі працівники були обізнані у новинах, які стосуються змін у законодавстві. Також необхідно знати, розуміти, вивчати та втілювати в життя усі закони»,- додав керівник апарату РДА.

Наталія Любарець, начальник відділу документообігу та контролю  апарату РДА проінформувала усіх про дотримання Порядку організації та здійснення контролю за виконанням Указу Президента від 19.02.2002 року №155/2002 ( зі змінами в редакції Указу від 26.07.2005 року № 1132/2005).

Детально про вимоги щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, яку подаватимуть державні службовці та особи місцевого самоврядування цього року, розповіла завідуюча сектором управління персоналом РДА Людмила Галяс. Вона дала роз’яснення щодо заповнення кожного з розділів документа та відповіла на запитання учасників семінару щодо нюансів заповнення щорічної декларації, акцентувала увагу на важливості та необхідності проведення таких навчань.

Також впродовж семінару обговорили питання нормативно-правового регулювання системи запобігання корупції в Україні, відповідальності представників органів державної влади за корупційні правопорушення. Головний спеціаліст- юрисконсульт апарату РДА Олександр Грошовенко проінформував присутніх про обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища в приватних інтересах; про державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

Щодо поновлення структури та інформаційного матеріалу офіційного сайту Козятинської райдержадміністрації зазначив Віталій Ковальчук, оператор копіювальних та розмножувальних машин відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації .

Наприкінці навчання керівник апарату відповів на запитання учасників з вищезгаданих питань та підвів підсумки навчання.