Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Карантин продовжено

09.02.2018

9-го лютого в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання   районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Засідання провів заступник голови райдержадміністрації, заступник голови  комісії Ігор Булавський.

На порядок було винесено питання  «Про продовження карантину в освітніх закладах району на період епідемії грипу».

Заслухавши інформацію начальника відділу державного нагляду за  дотримання санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Козятинському районі  Інни Проць щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ та стану здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії, комісія відмічає, що захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції продовжує зростати. Так, на 6-му тижні 2018 року на грип та ГРВІ захворіло 662  особи, інтенсивний показник становив 1018,3 при епідпорозі 790,5.

З метою попередження значних епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності епідемії комісія вирішила рекомендувати начальнику відділу освіти Козятинської райдержадміністрації Аліні Діденко директорам навчальних закладів району в зв’язку з епідемією грипу продовжити карантин в освітніх закладах району до 16 лютого 2018 року включно.