Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

До уваги учасників антитерористичної операції

07.02.2018

Управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації  повідомляє, що відповідно до бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно - курортним лікуванням», Ви маєте можливість оздоровитися у санаторно-курортних закладах і пройти професійну та психологічну реабілітацію.

За детальною інформацією Вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Козятинської РДА  за адресою м. Козятин, вул. В. Стуса,25  кабінет №2.

Контактний телефон 2-24-26.