Козятинська районна державна адміністрація — офіційний сайт

Відпочинок у Чехії дітей загиблих та поранених бійців АТО з Вінницької області проходить цікаво та змістовно

11.08.2017

Поїздка до Чеської республіки  для 34 дітей  із Вінниччини стала можливою у результаті  особистих домовленостей між головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та гетьманом Ліберецького краю Республіки Чехія. Нагадаємо, що  4 серпня  діти атовців вирушили на  до Ліберецького краю.

Відпочинок юних вінничан розпочався із приїзду та поселення у місті Ліберець.

За час  перебування на чеській землі  Вінницькі діти  вже відвідали замок «Старий град» з лицарськими боями та парк атракціонів iQLANDIA – 4 поверхи науково-розважальних експонатів.

Ще одним пунктом у програмі подорожі був Mirakulum парк, що у місті Міловіце, – це 10 гектарів оригінальних розваг з багатьма ігровими майданчиками, дитячим зоопарком, гігантським батутом і гойдалками, канатними дорогами, підземними переходами та вузькоколійна залізнична колія, яка з’єднана з сусіднім парком Танкодром.

Також діти побували на знаменитій телевежі на горі Єштед, яка є символом міста Ліберець, після відвідання якоївідбулась зустріч вінницьких дітей із заступником гетьмана Ліберецького краю, та прогулянка містом.

Тож відпочинок проходить за насиченою і надзвичайно цікавою програмою.


« Повернутись