Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Козятинському районі проводиться місячник здачі зброї

Шановні Громадяни,

проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів

та вибухових речовин!!!

Відповідно до Доручення ГУНПна території Україниз 01.10.2017 по 31.10.2017 року проводиться загальнодержавний місячник добровільної здачі вогнепальної нарізної, гладкоствольної, газової, холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Під час проведення цього заходу КозятинськийВПприймає від організацій, населення зброю, боєприпаси, вибухові речовини, які зберігаються без відповідних на це дозволів ОВС.

Громадяни, які добровільно здали в Козятинське ВП незаконно зберігаєму зброю, боєприпаси, вибухові речовини під кримінальну та адміністративну відповідальність не підпадають.

Порядок здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин:

1. Громадяни, які зберігали чи знайшли вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини,  звертаються в Козятинський ВП з заявою про добровільну здачу вищевказаних предметів.

2. Після добровільної здачі зброї громадяни отримують квитанції про її прийом в відділення поліції.

Примітка: Зброя, якапідлягає реєстрації в поліції(мисливська нарізна, гладкоствольна, газова) після перевірки та відсутності даних про причетність до злочинів, може бути зареєстрована громадянами України відповідно до чинного законодавства.

Громадяни, у яких працівниками міліції буде виявлено та вилучено вогнепальну нарізну, і гладкоствольну, газову зброю, боєприпаси та вибухові матеріали підпадають під кримінальну та адміністративну відповідальність:

Ст. 263 Кримінального кодексу України та ст. 190,195-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З початку жовтня місяця поточного року в Козятинський ВП ГУНП у Вінницькій області громадянами району було здано мисливську холодну зброю та патрони до нарізної зброї армійських зразків.

 

 

 

 

 

 

Повернутись
Rada.info Яндекс.Метрика