Лівий банер

Ремонтується дорога до дитячого табору

Під час весняно-осіннього періоду пріоритетними завданнями для
районної влади є ремонт доріг.

Завдяки наполегливості голови райдержадміністрації Олега Оркуші, було вишукано можливості для виконання ремонту найголовніших та найнебезпечніших частин доріг. Так, в Козятинському районі протягом квітня- вересня місяців проводились активні ремонтні роботи дорожнього покриття по селах Козятин, Йосипівка, Непедівка, Пляхова, Лопатин, Безіменне, Глухівці, Широка Гребля, Самгородок, які вже майже готові до експлуатації.

А сьогодні – 13вересня – філією «Козятинськийрайавтодор» розпочато ямковий ремонт дороги у селі Флоріанівка.

Тож невдовзі головна дорога Флоріанівка- Йосипівка, яка веде до дитячого табору «Пролісок» зустрічатиме водіїв відремонтованим автодорожнім покриттям.

Також швидкими темпами йдуть ремонтні роботи по дорозі в межах Миколаївської сільської ради.

Ремонтні роботи йдуть планово, найближчим часом будуть виконані в повному обсязі, протягом вересня-жовтня місяців цього року завершаться.

Rada.info Яндекс.Метрика