Лівий банер

Про підготовку та організований початок 2017-2018 навчального року

З метою забезпечення належної підготовки та організованого початку 2017 - 2018 навчального року у Козятинському районі, з 14.08. по 18.08.2017 р. буде здійснено об’їзд навчальних закладів району комісією, до складу якої входитимуть представники райдержадміністрації, спеціалісти відділу освіти, методисти РМК, спеціаліст санітарно-епідеміологічної служби, працівники пожежної частини, працівник КЕМу.

Під час перевірки особлива увага буде звертатись на кількість та якість проведених ремонтних робіт у закладах освіти району, на покращення матеріальної бази навчальних кабінетів, на проведення поточних ремонтних робіт у навчальних кабінетах, коридорах, шкільних їдальнях, коридорах, котельнях, підвальних приміщеннях.

У ході перевірки звертатиметься увага на те, які заходи  вжито щодо якісної підготовки до початку 2017 – 2018 навчального року, забезпечення належного стану безпеки життєдіяльності учнів та вихованців, на приведення упорядкування територій шкіл, огорожі, спортивні майданчики, ігрові майданчики, адже все це має забезпечити максимально зручні та безпечні умови навчання та виховання дітей.

Rada.info Яндекс.Метрика