Лівий банер

Планується відновлення будівництва фізкультурно-спортивного комплексу

19 квітня першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Прохоровим з групою службовців здійснено робочий виїзд на огляд будівлі, запланованої для розміщення фізкультурно-спортивного комплексу Козятинської РДЮСШ «Колос».

Ще у 2008 році було розпочато реконструкцію даного районного комплексу, що знаходиться в м. Козятин по вул. Довженка, 107, поруч з територією ПМК-9.

Будівництво спорткомплексу до 1991 року велось 20 сільськогосподарськими підприємствами АПК Козятинського району, а у 2006 році за згодою правонаступників цих підприємств об’єкт було передано у спільну комунальну власність територіальних громад Козятинського району.

З часом реконструкцію було призупинено, але представники району відстоюють позицію — довести розпочату справу до кінця, аби наш район мав належну базу для досягнень спортсменів.

За планом фізкультурно-спортивного комплекс має  складатися із спортзалу 36х18 м та 25 –метрового басейну, подібні заклади у нашому районі відсутні.

Найближчим часом планується розглянути питання на сесії районної ради, де вирішуватиметься питання виділення коштів на продовження реконструкції даного приміщення.

Rada.info Яндекс.Метрика