Лівий банер

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З БАСКЕТБОЛУ

В період з 07 по 21 листопада 2017 року відбулися традиційні змагання 71-ї Спартакіади з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти району.

У змаганнях брали участь юнаки та дівчата з Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. №9, Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст., Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст., Самгородоцькоого ЗНВК І-ІІІ ст., Махнівської СЗШ І-ІІІ ст., Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст., Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст., Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст., Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст., Йосипівського ЗНВК І-ІІІ ст., Вернигородоцького ЗНВК І-ІІІ ст., Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст., Білопільської СЗШ І-ІІІ ст., Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст., Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст. та Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст.. Змагання проводились у два етапи : зональний та фінальний.

За результатами змагань визначено переможців по кожній групі:
І місце – команди Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст. (юнаки та дівчата), Дубовомахаринецького ЗНВК і-ІІІ ст. (дівчата), Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст. (юнаки), Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст. (юнаки);
ІІ місце – Козятинської СЗШ І-ІІІ ст.№9 (дівчата), Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. (юнаки), Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. (дівчата), Йосипівського ЗНВК І-ІІІ ст. (юнаки), Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст. (юнаки);
ІІІ місце – Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст. (дівчата та юнаки), Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст. (дівчата), Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. (юнаки).

Можливість представляти команду на обласних зональних змаганнях у м. Вінниці виборювали між собою команди Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. та Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., в результаті чого дівчата Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. не лише представили район, але й здобули ІІ місце в обласних зональних змаганнях з даного виду та увійшли до фіналу. З чим їх і Вітаємо!

Rada.info Яндекс.Метрика