Лівий банер

Очільник райдержадміністрації Олег Оркуша провів конструктивну нараду з сільськими та селищними головами району

В залі засідань районної держадміністрації під головуванням голови РДА Олега Оркуши відбулася робоча нарада з головами сільських селищних рад. В роботі засідання взяли участь заступник голови РДА Ігор Булавський, начальники управлінь та структурних підрозділів РДА, очільники територіальних громад, секретарі сільських рад.

Відкрив нараду очільник райдержадміністрації Олег Оркуша, який ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово виступаючим.

Озвучила дані про стан виконання місцевих бюджетів начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус, повідомивши, що  уточнений бюджет Козятинського району по доходах становить 440,7 млн. грн.,а  по видатках  - 476,1 млн. грн.. і порівняно з 2016 роком зріс по доходах на 93,9 млн. та видатках – на 107,6 млн. грн..

Наприкінці виступу, Світлана Цезарівна звернулася до очільників територіальних громад з проханням вжити відповідних заходів для забезпечення дохідної частини бюджету та провести роботу по сплаті податків платниками.

Наступним питанням наради було обговорення передачі закладів культури на сільські, селищні ради. Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Воронов поінформував, що для забезпечення належного утримання закладів культури і формування бюджетів сільських та селищних рад на 2018 рік передача закладів культури на сільські ради буде доцільною. Для утримання закладів культури буде надана субвенція з районного бюджету для утримання сільських закладів культури.

Начальник відділу освіти  Аліна Діденко у своєму виступі окреслила стан підвозу та харчування учнів  в загальноосвітніх закладах району.  Аліна Анатоліївна  зауважила, що у 2017 році  підвіз учнів повністю  здійснювався за рахунок коштів районного бюджету,  а  харчування  частково за кошти  районного та субвенції  з бюджетів сільських, селищних рад.  Керівник освітян району озвучила, що з 34 сільських, селищних рад лише 3 відмовилися у виділенні  субвенції на харчування дітей, зокрема (Жежелівська, Кордишівська та Козятинська сільська рада).

Про зміни в законодавстві у зв’язку з прийняттям пенсійної реформи доповів перший заступник начальника  об’єднаного управління  Пенсійного фонду Олександр Ясінський.

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський  звернувся до сільських голів, які ще до цього часу не подали  вихідні дані для розроблення схеми планування територій Козятинського району, прискорити цю роботу для надання можливості працювати проектантам.

Про  стан виконання  сільськими, селищними радами Закону України «Про відходи» в частині сортування відходів виступив завідуючий сектором з питань ЖКГ та інфраструктури Олег Хоменко, який наголосив про необхідність роздільного збирання  відходів в населених пунктах району, встановлення спеціальних контейнерів для сортування сміття та подальшого направлення його на переробні підприємства.

Статтею 32. Закону України «Про відходи» передбачений обов’язок створення умов для реалізації роздільного збирання побутових відходів, а з 1 січня 2018 року встановлюється заборона на захоронення не перероблених (необроблених) побутових відходів.

Підсумував нараду керманич райдержадміністрації Олег Оркуша, повідомив присутніх про підписаний меморандум про співпрацю між  Козятинською районною адміністрацією та Козятинською міською радою умови якого були зачитані на нараді .

Rada.info Яндекс.Метрика