Категорії
Лівий банер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Козятинщині відкрито спеціалізовані палати для учасників АТО та їх родин

Напередодні свята дня Збройних сил України голова  Козятинської райдержадміністрації Олег Оркуша та Козятинський міський голова Олександр Пузир взяли участь у урочистому відкритті капітально відремонтованих палат у КУ «Козятинська лікарня відновного лікування» для учасників АТО та їх родин. Також на відкритті були присутні депутати Козятинської міської ради, голови районної та міської громадської організацій учасників АТО, учасники бойових дій та медичний персонал лікарні.

Під час промови головний лікар Олександр Євтушок подякував очільникам  району та міста за розуміння, співпрацю та виділені кошти для  капітального ремонту і облаштування палат, демобілізовані  військовослужбовці та їх родини зможуть отримати кваліфіковану допомогу від професійних лікарів медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, допомогу посттравматичного психолога.

«Завдяки спільним зусиллям влади, головного лікаря, наполегливості Атовців, на сьогоднішній день облаштовано тільки 2 палати, але  у найближчий час  планується ще багато  відкриттів по лікарні відновного лікування. Належне лікування у гарних умовах мають отримувати  усі жителі району і міста», - відмітив голова райдержадміністрації Олег Оркуша.

Після урочистого перерізання стрічки учасники заходу  змогли оцінити проведену роботу по облаштуванню палат, а саме: ліжка з ортопедичними матрацами, сучасні телевізори, нові меблі, окремі санвузли, які обладнанні і для хворих з обмеженими можливостями. Це все  зроблено для забезпечення комфортного перебування у лікарні учасників бойових дій та їх родин.

Повернутись
Rada.info Яндекс.Метрика